Fotogalerie Citytrans - Photogallery Citytrans

fotografie vozidel MHD * pictures of public transport vehicles etc.


Галерија Дома :: Влези
www.citytrans.info :: Албум листа :: Последно Поставени :: Последни коментари :: Најмногу видени :: Нај отценети :: Мои Омилени :: Барај

Галерија Дома > Obrázky, časopisy a noviny - pictures, magazines and newspapers > Časopisy a noviny - magazines nad newspapers > 1991
Кликни за целосна големина на сликата
sx19910123pn.jpg sx19910123pn.jpg sx19910611_19900406vp.jpg sx19910611_19900406vp.jpg sx19910807vp.jpg sx19910807vp.jpg sx19911204vp.jpg sx19911204vp.jpg sx19911219vp.jpg sx19911219vp.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 1 / 5 with 4 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е
Информација за фајлот
Име на фајлот:sx19910807vp.jpg
Име на Албумe:citytrans4567 / 1991
Rating (4 votes):
Големина на Фајлот:124 KB
Додадено на:06 февруари 2010
Димензии:675 x 622 пиксели
Displayed:993 times
URL:http://www.citytrans.info/foto/displayimage.php?pos=-1787
Омилени:Додади во омилени